Online databáze hudebně zábavních uskupení včetně přímých kontaktů.

DUŠAN je tu JAKODOMA - moderátor

POPIS

DUŠAN je tu JAKODOMA je český písničkář, kytarista, vodák, leader kapely JAKODOMA, kreativní a zvídavý člověk a také vloger, se kterým zažijete hlavně pohodu. V jeho videích se dozvíte něco z Dušanova pestrého života, podíváte se s ním na různá místa v Čechách i zahraničí, nejvíce však využijte jeho tipy na výlety, víkendy a dovolenou u nás a na Slovensku. Bydlel na několika místech České Republiky a jako malý vyrůstal i Slovensku ke kterému má silný citový vztah, ale vlastně všudezdejší neboli DUŠAN je tu JAKODOMA.
Dnes ho potkáte na akcích jako moderátora, producenta, provozuje poradenství s práci videem, zabývá se video marketingem a školí firmy i budoucí youtubery 30+. Od roku 2017 můžete také navštívit Dušanova Talkshow Jakodoma na Praze 6, kde se potkává se známými hosty. http://dusanjetujakodoma.cz.

Dušan má také silné sociální cítění a proto ve svých talkshow i na koncertech podporuje neziskovou organizaci Stéblo v Boroticích.
V roce 2018 začal učit seniory práci s mobilními telefony.
REPERTOÁR

AUDIO UKÁZKY

Žádné audio ukázky

CENA

dle druhu akce Kč / hod
Kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Kraj Vysočina Typ společenské akce Zábava Životní jubileum Firemní večírek Dětský karneval Festival Koncert Klub Dobročinná akce Firemní akce Maturitní ples Městská oslava Akce pro děti Silvestr Charitativní akce Firemní oslava Benefiční akce Narozeninová párty Den otevřených dveří Charitativní projekt Sportovní akce Zábavný program Masopust Slavnost Výstava Typ moderátora Bavič Cestovatel Herec Hudebník Zpěvák Pohlaví Muž

VIDEA

DUŠAN je tu JAKODOMA a Marek Eben

DUŠAN je tu JAKODOMA a Marek Eben

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás 724443715 www.jakodoma.info https://www.facebook.com/dusanjetujakodoma/

HODNOCENÍ