Online databáze hudebně zábavních uskupení včetně přímých kontaktů.

Všeobecné obchodní podmínky užívání stránek e-Kapely.cz

Webové stránky e-Kapely.cz obsahující katalog kapel, pěveckých sborů, DJs, moderátorů, zvukařů a nahrávacích studií provozuje Richard Heckenberger (dále jen provozovatel), IČ: 08136564, Pionýrů 1331, Žamberk 56401, Bankovní spojení Komerční banka, č.ú: 928245611/0100.

Použitím webových stránek e-Kapely.cz stvrzuje uživatel svůj souhlas s těmito podmínkami.

Kontaktování kapel, pěveckých sborů, DJs, moderátorů, zvukařů a nahrávacích studií probíhá přímo prostřednictvím poptávajícího. Poptávky od klientů jsou zasílány přímo Vám. Veškeré dohody a finanční náležitosti jsou uskutečněny mezi poptávajícím  (zadavatelem akce) a Vámi - osloveným subjektem.

Provozovatel webu e-Kapely.cz není v roli přímého zprostředkovatele.

Portál e-Kapely.cz není určen pro prezentace hudebních či uměleckých agentur.

Uživatel nesmí užívat webu e-Kapely.cz a zveřejněného obsahu v rozporu se zákonem a nese plnou odpovědnost za své příspěvky.

Uživatel se zavazuje vkládat jen pravdivé a věcné informace, nepoužívat vulgarismy a nezneužívat tento web k osobním útokům vůči jiným osobám nebo jinému neetickému jednání.

Uživatel se zavazuje nezveřejňovat odkazy na jiné webové stránky, než je odkaz na vlastní web, vlastní ukázku na YouTube nebo vlastní profil na Facebooku.

V audio ukázkách je možné zveřejnit pouze díla vlastní tvorby. 

Uživatel nepoužije výroky a příspěvky, které by kohokoli diskriminovali či poškozovali na základě jeho pohlaví, rasy, hendikepu či náboženského přesvědčení.

Hodnocení smí vkládat jen skutečný zadavatel poptávky či uživatel (typicky zákazník) služby prezentovaných subjektů.

Uživatel se zavazuje, že nebude vyvíjet žádnou aktivitu, která by vedla k poškozování konkurence nebo byla nekalou soutěží.

Autor, zastoupený uživatelem, poskytuje provozovateli e-Kapely.cz neexkluzivní právo zobrazovat texty, obrázky, audio a audiovizuální ukázky na tomto webu.

Provozovatel webu nebo dodavatel dané zakázky může tento obsah také použít ke své propagaci. V takovém případě bude vždy uveden autor (uživatel).

Třetí strany nesmějí žádný obsah z tohoto webu použít bez výslovného svolení provozovatele e-Kapely.cz. U textových a obrazových, audio, či audiovizuálních materiálů provozovatel toto svolení udělí jen se souhlasem autora.

Uživatel nesmí užívat tohoto webu způsobem, kterým by mohl poškodit, narušit nebo přetížit tento web.

Uživatel má právo požádat o zrušení svého projektu, či celého účtu. Uhrazený poplatek je nevratný.

Pokud se uživatel registruje jako kapela, pěvecký sbor, DJ, moderátor, zvukař, nebo nahrávací studio, souhlasí, že jeho kontaktní údaje mohou být zveřejněny.

Provozovatel e-Kapely.cz má právo smazat jakékoliv nevhodné příspěvky. Uživatel bude včas upozorněn.

Provozovatel má právo zrušit či zablokovat přístup a/nebo účet uživatele, pokud uživatel poruší pravidla tohoto webu, bez nároku již uhrazených poplatků.

Provozovatel ve vlastním zájmu dbá na kvalitu a pravdivost referencí. Nenese však zodpovědnost za případné chyby nebo nepravdivé údaje vložené uživateli.

Provozovatel neručí za škody, které by užíváním stránek přímo nebo nepřímo mohly nastat.

Provozovatel neručí za škody způsobené uživateli využitím služeb subjektů prezentovaných na serveru e-Kapely.cz.

Služby poskytované provozovatelem uživateli jsou poskytovány "tak jak jsou". Provozovatel neposkytuje uživatelům žádné záruky ohledně služby, zejména žádné záruky ohledně funkčnosti a dostupnosti.

Provozovatel se zavazuje, že bude s osobními údaji v systému nakládat dle zákona o Ochraně osobních údajů. Zejména je nebude nijak zneužívat, ani poskytovat třetím osobám s výjimkou údajů těch subjektů, které se zveřejněním souhlasily.

Uživatel zaregistrovaný jako kapela, pěvecký sbor, DJ, moderátor, zvukař, nebo nahrávací studio souhlasí se zasíláním informačních e-mailových zpráv a marketingových sdělení od provozovatele.

Provozovatel si vyhrazuje právo nereagovat na zadanou poptávku.

Tarify jsou objednávány na dobu jednoho roku.

Přechod na vyšší, či nižší tarif je možný kdykoliv. V tomto případě bude období zobrazování prezentace upraveno na příslušný počet dní poměrem cen tarifů.

Zvýraznění a přednostní řazení TOP je možné objednat k vybranému tarifu na jeden rok. V případě změny tarifu se aktivní TOP převede na tarif nový. Při objednání TOP k již započatému tarifu bude TOP aktivní rovněž jeden rok.

Registrací subjektu uživatel souhlasí s podmínkami webového portálu e-Kapely.cz.