Online databáze hudebně zábavních uskupení včetně přímých kontaktů.

DUŠAN je tu JAKODOMA - písničkář

POPIS

DUŠAN je tu JAKODOMA je český písničkář, kytarista, vodák, leader kapely JAKODOMA, kreativní a zvídavý člověk a také vloger, se kterým zažijete hlavně pohodu. V jeho videích se dozvíte něco z Dušanova pestrého života, podíváte se s ním na různá místa v Čechách i zahraničí, nejvíce však využijte jeho tipy na výlety, víkendy a dovolenou u nás a na Slovensku. Bydlel na několika místech České Republiky a jako malý vyrůstal i Slovensku ke kterému má silný citový vztah, ale vlastně všudezdejší neboli DUŠAN je tu JAKODOMA.
Dušan pracoval jako interierový designer, obchodník, jako závozník na TIRáku, jako kurýr i horník 600 metrů pod zemí, Animátor se svým dětským pořadem a mnoho let jako account manager Seznam.cz. Dnes ho potkáte na akcích jako moderátora, producenta, provozuje poradenství s práci videem, zabývá se video marketingem a školí firmy i budoucí youtubery 30+. Od roku 2017 můžete také navštívit Dušanova Talkshow Jakodoma na Praze 6, kde se potkává se známými hosty. http://dusanjetujakodoma.cz
DUŠAN má povahu buldoka, k čemu se rozhodne to dotáhne do konce, je to mistr improvizace, jak s kytarou tak s kamerou, miluje lidi a jejich příběhy, do kterých se dokáže vcítit a proto je mu mnoho lidí ochotno svůj životní příběh svěřit.
Dušan má také silné sociální cítění a proto ve svých talkshow i na koncertech podporuje neziskovou organizaci Stéblo v Boroticích.
V roce 2018 začal učit seniory práci s mobilními telefony.
REPERTOÁR

AUDIO UKÁZKY

Žádné audio ukázky

CENA

3000 Kč / akce
Kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Kraj Vysočina Typ společenské akce Životní jubileum Firemní večírek Dětský karneval Koncert Posezení s hudbou Firemní akce Akce pro děti Charitativní akce Benefiční akce Vernisáž Slavnost Výstava Žánr Blues Folk Typ kapely Folková Klubová Sólová Počet členů 1

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás 724443715 www.jakodoma.info https://www.facebook.com/dusanjetujakodoma/

HODNOCENÍ