Online databáze hudebně zábavních uskupení včetně přímých kontaktů.

JAKODOMA

POPIS

Humor, romantika, dobrá nálada a kvalitní hudba - na to vás partička JAKODOMA rozhodně naláká.

Motorem kapely je písničkář DUŠAN je tu JAKODOMA, který tvoří repertoár a tedy na koncertech a festivalech uslyšíte v 90% vlastní tvorbu. jsme velmi rádi, že na některé písničky už publikum vysloveně čeká. Na skladby Popelář, zamyšlená, Afrika, Drbali hrocha, či puberta.

Kapela vznikla v létě 2017 a navázala na úspěchy původní Dušanovy kapely JAKODOMA a Dynamis. V aktuální sestavě se Jakodoma účastnila 2x soutěže notování ( leden 2018 a listopad 2018) a pokaždé v soutěži zvítězila.

Jsme spíše koncertního zaměření, ale Pokud si kapelu Jakodoma pozvete na svatbu, narozeniny nebo do klubu zatančíte si nejen na Dušanovy písničky, ale i na český a slovenský pop, který do repertoáru dle dohody připravíme.
REPERTOÁR

AUDIO UKÁZKY

Žádné audio ukázky

CENA

8000 Kč / akce
Kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Ústecký kraj Typ společenské akce Zábava Oslava Životní jubileum Firemní večírek Dětský karneval Festival Koncert Odpolední čaj Posezení s hudbou Klub Firemní akce Městská oslava Akce pro děti Charitativní akce Firemní oslava Narozeninová párty Den otevřených dveří Zábavný program Slavnost Raut Ostatní Žánr Blues Country relax Folk Typ kapely Folková Klubová Poslechová Relaxační Počet členů 5

VIDEA

JAKODOMA

JAKODOMA

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás 724443715 www.jakodoma.info https://www.facebook.com/kapela.jakodoma/

HODNOCENÍ