Online databáze hudebně zábavních uskupení včetně přímých kontaktů.

VER TERRAE

POPIS

Kapela VER TERRAE vznikla na začátku roku 2023. Její členové ale mají za sebou dlouholeté spoluhraní v rámci různých projektů od balkanu a českého folkloru po hraní coverů na ulici evropských měst. Nyní má kapela v neustále se rozšiřujícím repertoáru písně z různých koutů světa; makedonské, bulharské, chorvatské, srbské, katalánské, sefardské, tatarské, ukrajinské a další. Většina písní je zpívána v originálním jazyce, ale některé jsou přeloženy do češtiny, takže si můžete vychutnat kouzlo lidových příběhů.


Pro VER TERRAE jsou charakteristické výrazné melodie, temperamentní rytmika a neotřelé harmonie, které vás rázem přenesou do dob, kdy setkávání a společné hraní a zpívání bylo jednou z nejzásadnějších událostí, protože hudba dokáže vyjádřit i to, na co slova nestačí!
REPERTOÁR

AUDIO UKÁZKY

Žádné audio ukázky

CENA

3500 Kč / hod
Kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Jihomoravský kraj Kraj Vysočina Typ společenské akce Svatba Zásnuby Zábava Oslava Životní jubileum Křtiny Obřad Pietní akt Firemní večírek Festival Promoce Koncert Odpolední čaj Posezení s hudbou Muzikoterapie Klub Dobročinná akce Firemní akce Městská oslava Akce pro děti Vánoční večírek Charitativní akce Firemní oslava Benefiční akce Narozeninová párty Majáles Den otevřených dveří Charitativní projekt Vernisáž Zábavný program Výstava Expozice Raut Středověký program Žánr Lidová hudba Folklór Folk Klasická hudba World music Typ kapely Alternativní Folková Komorní Lidová Poslechová Počet členů 3

KONTAKTUJTE NÁS

HODNOCENÍ

Zobrazit všechna hodnocení