Online databáze hudebně zábavních uskupení včetně přímých kontaktů.

Spodní Proud

POPIS

Vznik kapely velice úzce souvisí s kapelou LERION, což je zábavová kapela, která působí v Žamberku již od roku 2005.
Ale jak to bylo dál…

Jednoho podzimního večera v roce 2013 se v kapele LERION sešlo 6 chytrých hlav (všichni ?), a ti si řekli, že by nebylo špatné zkusit vlastní tvorbu. A to i s vědomím, že tato cesta je daleko těžší, než se prezentovat s nevlastní (převzatou) tvorbou. Věci se daly do pohybu i díky tomu, že někteří členové měli již v minulosti zkušenosti se skládáním. Protože každý člen v kapele má jiné hudební zkušenosti a spektrum kapel a žánrů, které poslouchá je široké , celkový zvuk kapely je sice žánrově zařaditelný, ale „snad “ hudebně trochu odlišný od současných kapel. Vysvětlení názvu kapely Spodní proud může být následující: Spodní proud je energie, nepodléhající povrchním tlakům. Může stejně tak škodit, jako pomáhat. Záleží jen na nás, jestli jdeme proti jeho proudu nebo s ním :-). Slovy klasika: „Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme o tom polemizovat, ale to je tak jediné, co s tím můžeme dělat!" :-)

Přes porodní bolesti prvních skladatelských pokusů a po několika obměnách ve složení kapely jsme si našli svoji cestu a svůj zvuk a první část tohoto našeho snažení vyvrcholí naší první deskou.

AUDIO UKÁZKY

Žádné audio ukázky
Kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Typ společenské akce Festival Koncert Žánr Rock Typ kapely Rocková Počet členů 6

AKTUALITY

Zobrazit všechny aktuality

KALENDÁŘ AKCÍ

Zobrazit všechny akce

KONTAKTUJTE NÁS

HODNOCENÍ

Zobrazit všechna hodnocení