Online databáze hudebně zábavních uskupení včetně přímých kontaktů.

JAKODOMA DUO

POPIS

Jakodoma duo je důkazem, že náhoda někdy přinese příjemné překvapení. Spojení Dušana Bitaly a Petra Kaláška, kteří spolu hrají v kapele Jakodoma je výsledkem jednoho milého koncertu v Ostrově nad Orlicí v srpnu 2019.

Vystoupení se divákům tak líbilo, že Dušan začal přemýšlet o postavení menšího kapelního projektu. Pokud je někde Jakodoma velká kapela a písničkář zase osamocená persóna, pak je Jakodoma duo, správné řešení.
Ukázka:
https://youtu.be/-BqQjsXkYZ8
REPERTOÁR

AUDIO UKÁZKY

Žádné audio ukázky

CENA

4000 Kč / akce
Kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Kraj Vysočina Typ společenské akce Oslava Životní jubileum Firemní večírek Dětský karneval Festival Koncert Odpolední čaj Posezení s hudbou Klub Dobročinná akce Firemní akce Městská oslava Akce pro děti Charitativní akce Firemní oslava Benefiční akce Narozeninová párty Den otevřených dveří Vernisáž Výstava Expozice Ostatní Žánr Blues Country Folk Typ kapely Country Folková Klubová Komorní Poslechová Počet členů 2

VIDEA

JAKODOMA DUO

JAKODOMA DUO

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás 724443715 www.jakodoma.info https://www.facebook.com/kapela.jakodoma/

HODNOCENÍ